Olexandra Matviychuk: "Малий Данилко розказує про свого дядька Руслана Сугака..."

Olexandra Matviychuk в facebook:

Малий Данилко розказує про свого дядька Руслана Сугака, бійця 40-го батальйону Кривбас. Він потрапив до полону під Іловайськом у серпні 2014 року. У полоні майже два роки. Вдома його чекають дружина та діти. Доньці Насті 8 рочків. І їй досі не сказали, де подівся її тато. Об этом сообщает ilikenews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні рідні полонених на Донбасі проводили акцію на Майдані Незалежності Забуття гірше зради. Посил акції досить зрозумілий суспільство потроху звикає, що в полоні роками перебувають люди. А це за жодн ... их обставин не має стати нормою.

Днями у Washington Post та The Sunday Times Magazine були опубліковані дві статті журналіста Jack Losh , із яким ми тривалий час співпрацювали. У статтях йдеться про зникнення журналіста Стаcа Асєєва, про абсурдні звинувачення вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського, про тортури волонтерки Ірини Бойко їй пробували вийняти око ложкою, про те, чого набачився за шість місяців утримання в підвалі лікар-ветеринар Олександр Грищенко. Окремо згадано про і про приховану війну в Криму, яку веде окупаційна влада.

Використане в назві статті забутий конфлікт в Україні дуже символічне. Ми маємо зробити так, щоб у світі памятали та докладалися до звільнення полонених. Це наше завдання, яке за нас ніхто не виконає.

І ось обіцяні посилання на статті Denys Kozlovskyi Oleksandr Hrischenko Люда Глондар

Ще раз дякую за волонтерську допомогу з синхронним перекладом свідчень Anastasia Leonova

https//www.thetimes.co.uk//the-forgotten-ukraine-conflict

https//www.washingtonpost.com//e891b236-55f4-11e7-b38e-35Olexandra Matviychuk


ТОП новости

Вход

Меню пользователя