Голова ДАБІ втрутився в земельний конфлікт на Одещині

Вже майже рік триває конфлікт між представниками громади смт. Затока, мешканцями міста Білгород-Дністровський, Одеси та Затоківською селищною радою з приводу затвердження детальних планів територій, які викликали суспільний резонанс та обурення українців. Об этом сообщает uaport.in.ua со ссылкой на СМИ.


До Офісу Президента України надійшло звернення Громадської організації «Рада об’єднання садівничих кооперативів масиву «Кароліно-Бугаз» з питань порушення, на думку заявника, природоохоронного, земельного, водного та містобудівного законодавства на території Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради Одеської області.


Про це інформує прес-служба ДАБІ України.


Офісом Президента України доручено Держархбудінспекції та Службі Безпеки України, в межах повноважень, провести всебічний розгляд резонансної справи.


Голова Держархбудінспекції Сергій Кузьмін ініціював спільну зустріч з представниками громадськості, в ході якої оцінив проблематику та окреслив шляхи розв’язання спірних питань.


Правова оцінка дій об’єктів нагляду та суб’єктів містобудування на відповідній території можлива за результатами здійснення заходів державного архітектурно-будівельного нагляду, відповідно до повноважень Держархбудінспекції. На даний час здійснюються заходи з організації та проведення позапланової перевірки.


У разі виявлення порушень вимог чинного законодавства, Держархбудінспекцією будуть вжиті відповідні заходи реагування.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/голова-дабі-втрутився-в-земельний-кон/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя