Хіти тижня. "До Брижит Бардо тебе еще ср*ть и ср*ть": Знівечену пластичними операціями зірку російського шансону висміяли в мережі

Успенська неодноразово говорила про те, що вона нібито дуже схожа на французьку актрису Бріджит Бардо. На цей раз співачка вирішила приміряти на себе образ французького секс-символу, вибравши схожі макіяж і зачіску.

Об этом сообщает revenue.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російська співачка Любов Успенська, яка намагається молодитися за допомогою пластичних операцій, поділилася зі своїми підписниками новою фотографією на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

«Всегда мечтала быть похожей на молодую Бриджит Бардо. Хоть и природой не дано, но я стараюсь», — написала Успенська.Підписники перетворення не оцінили. Багато користувачів пишуть, що поважають цю талановиту співачку, проте останнім часом вона переходить всі межі, і ніякої схожості з французькою актрисою вони не бачать.

«Брижит Бардо к своим почтенным годам не сделала ни одной пластической операции, а на вас уже живого места не осталось. Брижит от природы красотка, а вы даже после пластики далеки от совершенства», — написав один з передплатників.

«До восхитительной Брижит тебе ещё ср*ть и ср*ть. Сколько можно делать пластику, это просто какое-то уродство», «Уважаю ваше творчество, но вы по-моему переборщили», «Вы похожи не на молодую Брижит Бардо, а на старого Майкла Джексона», — написали підписники.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-do-bryzhyt-bardo-tebe-eshche-srt-y-srt-znivechenu-plastychnymy-operatsiiamy-zirku-rosiiskoho-shansonu-vysmiialy-v-merezhi-294705.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя